Zala Bahçe: İstanbul’un Gizli, Çevreci ve Çocuk Sever Kafesi

by:

MEKAN

Arkadaşlarınızla bir kahve içsek, sessiz sakin oturup konuşsak diye düşünüp, böyle yerleri İstanbul’da bulamıyor olabilirsiniz. 

Sizlerle geç keşfettiğimiz ama iyi ki keşfettik dediğimiz bir yeri paylaşmak istiyoruz: Zala Bahçe🎉

Zala Bahçe nasıl bir yer mi?

Bir masada oturduğunuzda yan tarafınızın orman, önünüzün deniz olduğunu hayal edin! Şimdi o hayalden çıkmadan Zala Bahçe’ye gelin! Çünkü burası tam da hayal ettiğiniz gibi bir yer. Burada dikkat çeken bir diğer ayrıntı, çevreyi savunduklarını ve çocukları sevdiklerini belirten afişleri🎉 Zala Bahçe’de çocukların içerisinde oyun oynayabilecekleri bir oyun parkı bile bulunmakta! Zala Bahçe’nin birbirinden farklı tatlara yer veren menüsüde buraya ayrı bir farklılık katıyor. Biz ne mi öneriyoruz? Ev yapımı limonatasını, Cookies Milkshake’ini (özellikle yanında gelen kurabiyesine ba-yıl-dık!) ve İtalyan Karamelli Milkshake’ini deneyebilirsiniz!

Zala Bahçe’nin bir sırrı var! 🙊

Zala Bahçe kahve kültürüne bir farklılık getirmiş. Değişik tatlarda kahveler üretip, satıyor. Nasıl tatlar diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Mesela meyveli kahveler(böğürtlenli, dağ çilekli vs.) Denemenizi öneririz! Biz Dağ Çilekli Türk Kahvesi’ni tattık ve çok beğendik! Size de öneririz🎈

WhatsApp Image 2020-09-17 at 22.10.29

Sizinle Zala Bahçe’nin QR kodla ulaşılabilen menüsünün linkini de paylaşmak istiyoruz! 

Peki burası nerede?

Zala Bahçe, Tarabya sahile yakın bir konumdadır. Adresi: Tarabya, Atadan Sk. No: 22, 34457 Sarıyer/İstanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir