Yeni bir yer mi? O zaman: Yeni Bi’ Köy

by:

MEKANSon Eklenenler

Herkese merhaba! Yeni bir mekan önerimizle karşınızdayız! Bu güzel ve sakin kafeye hayatınızda bir kere gitmiş olmanızı dileriz.

Öncelikle kafe hakkında detaylardan bahsedelim. Burası Yeniköy’de bir yer. Yeniköy dedik diye aklınıza deniz kenarı gelmiş olabilir ama burası denizden biraz daha uzak ve ormanın içinde kalan, sessiz sakin bir yer. Dekorasyonu, menüsündeki detaylar, çalışanların inceliği ile kesinlikle bir kere daha gelelim diyebileceğiniz türden bir yer. Sakın aç gelmeyin! Çünkü menüsünde sadece içecekler ve tatlı var. Yani yemek sonrası keyif için harika bir yer!

Her zaman tercihimiz olan köşe bir masaya geçip, ice-mocha’mızı yudumlarken sakinliğin keyfini çıkardık! Bardaktaki ayrıntıya dikkatinizi çekeriz!

Ayrıca sizinle menüsünde çok hoşumuza giden bir detayı da paylaşmak istiyoruz!

Nasıl gidilir?

Yeniköy sahiline giden minibüs ya da otobüsleri kullanabilirsiniz. Yeniköy durağında inip 3-5 dakika da yürüyebilirsiniz! Arabayla gitmek isterseniz, Yeniköy sahilden giderken Çeşme Sokak yokuşunu tırmanıp, yolun sonundan sola dönün. Arabanızı oraya park edebilirsiniz! İşte Yeni bi’ köy!

Buraya gittiyseniz yorumlarınızı bekleriz! Sağlıcakla kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir