Şimdi ya da Asla

Herkese merhaba! Bu akşam izlemek için film mi arıyorsunuz? O zaman size çok güzel bir film önerisiyle geldim. Morgan Freeman filmlerini sevmeyen var mı? Eğer tarzını sevmiyorsanız bu film size göre olmayabilir ama eğer ben Morgan Freeman’ın oynadığı filmlerini severim diyorsanız işte bu film tam size göre. Türkçesi Şimdi ya da Asla olan filmin İngilizcesi ile daha çok karşılaşmış olabilirsiniz. İngilizcesi The Bucket List. Ya Şimdi Ya Asla filmi konusu için detaylara geçelim mi?

Şimdi ya da Asla konusu / The Bucket List konusu

Carter Chambers bir araba tamircisidir. Edward Cole ise milyoner şirket sahibidir. Peki bu ikilinin yolları nerede kesişir? Bir hastane odasında!

Birbirinden apayrı olan bu ikilinin ortak bir dünyaları vardır: Tahtalı köyü boylamak. Carter bir gün kendine bir ölmeden önce yapılacak şeyler listesi yazar ama vazgeçip atar. Bunu bulan Edward bu listeyi gerçekleştirebileceklerini söyler ve ikili beraber yollara düşer.

Her gittikleri yer, yeni bir macera daha beraberinde getirir. Birbirinden böylesine farklı iki insanı arkadaş görmek ve dizi boyunca aralarındaki ilişkiyi izlemek ise oldukça keyifli.

Peki filmde kimler oynamakta?

Morgan Freeman

Jack Nicholson

Sean Hayes

Rob Morrow

Alfonso Freeman

Keyifli bir akşam geçirmek için tercih edebilirsiniz! Ailenizle beraber de izleyebileceğiniz bir film olduğunu unutmayalım!

Herkese iyi seyirler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir