The Simpsons Cafe

Merhaba! Yeni normale alışabildiniz mi? Dışarı çıkıyor musunuz yoksa halen evden dışarı adım atmaya çekiniyor musunuz? Eğer yavaştan çıkıyorum, sakin, havadar kafelerde 1 saat geçirebilirim diyorsanız bu yazıyı dikkatle okuyun derim! Ayrıca, The Simpsons’ı çok severim, temalı kafeler ilgimi çekiyor derseniz 2 kez okuyun 🙂 

The Simpsons, 32 sezondan oluşan 1989 yapımı animasyon televizyon durum komedisi. Orta sınıf Amerikan ailesini konu edinmiş bu uzun soluklu dizi bu kadar sevilince, kafesi bile yapılmış. 

Girişinde The Simpsons ailesinin fertlerinden Bart kocaman görüntüsüyle sizleri karşılıyor. Kafede her şey tematik; peçetelik, menü, pipetler… Gerçek sevdalıların burayı seveceğinden şüphem yok. 

Ben 2 arkadaşımla ilk kez dün gittim The Simpsons Kafe’ye. Kafe çok büyük, personel yeteri kadar var ve sizinle güzel ilgileniyorlar. Servis gerçekten çok hızlı, diyecek bir şey yok o konuda. Biz gittiğimizde Ice Latte ve Americano söylemiştik, latte biraz sertti ama güzel gitti bu sıcak Ekim günlerinde 🙂 Americano da başarılıymış 🙂 Sohbet güzel gidince biraz midemiz kazındı, ortaya atıştırma tabağı söyledik. Açıkçası minnacık geldi, asla doyurmadı ve diğer yerlere kıyasla küçük geldi. Eğer biraz daha aç olsaydık katiyen doymazdık 🙁 Ama gelin görün ki tatları enfes, ona diyecek bir şey yok! Menüsü de son derece zengin, alkollü alkolsüz içecekler, kokteyller, kahvaltılar, hamburgerler dolu! Gittiğinizde damak zevkinize göre bir şeyler bulmakta zorlanmayacaksınız.  

Eğer gitmek isterseniz adres: Atatürk Mah, Cem SitesiNo 89, Kordonboyu Cd., 34300 Büyükçekmece/İstanbul

Benden bu seferlik bu kadar, yeni yerlere gittikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğim. 

Kendinize iyi bakın! 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir