SOA: Sons of Anarchy

by:

DİZİ/FİLMSon EklenenlerYAŞAM

Merhaba, bugün sizlere bir motorcu çetesi “Sons Of Anarchy” ile geldim. Dizi Amerikan yapımı Samcro motor çetesinin öyküsünü anlatıyor. 

Çete yasa dışı aktivitelerini sürdürmelerinin karşılığında, oradaki insanları korumak ve huzuru sağlamayı teklif ettikleri, Kuzey Kaliforniya’da ele geçirdikleri küçük bir kent olan Charming’de yaşıyor. Çetenin bölgedeki diğer motor çeteleri ile aralarında düşmanlıkları bulunuyor. 

Jax Teller babası Clay Teller’ın ölümünden sonra kendini birden bire liderlik koltuğunda bulur. Jax Teller aile hayatı ve çete hayatını birlikte yürütmeye çalışır. Çete bir süre sonra bir motosikletli bir ekip olmaktan çıkıp kendini sıra dışı/illegal işler arasında bulur. Jax Teller’ın isteğinin tam aksine bu illegal yönde ilerlemeye devam eder. 

Çete zaman zaman pek çok farklı diğer mafya örgütleri ile kavgalar ve çatışmalarda bulunmaktadır. Çetenin diğer üyeleri işleri kendi bildikleri yollarla çözmeye çalışırlar fakat durum daha fazla karışır. Dizinin en güzel yanı ise müzikleri, dizinin müziklerini hala çok severek dinlediğim “The White Buffalo”, ” The Forest Rangers”, “Metallica”, “Battleme” yapıyor. Kesinlikle suç ve drama istiyorsanız bu diziyi izlemenizi tavsiye ederim. Sons of Anarchy “SOA” dizisi toplam 7 sezon sürüyor ve toplamda 92 bölüm bulunmaktadır. 

Oyuncu kadrosunda kimler var? 

 1. – Charlie Hunnam 
 2. – Ron Perlman
 3.  – Kim Coates 
 4. – Tommy Flanagan 
 5. – Mark Boone Junior
 6.  – William Lucking 
 7. – Katey Sagal 
 8. – Dayton Callie 
 9. – Ryan Hurst 
 10. – Theo Rossi 
 11. – Phil Laudicina
 12.  – Johnny Lewis
 13.  – Maggie Siff 
 14. – Drea de Matteo 
 15. – Dalid LaBrava 
 16. – Jimmy Smits 
 17. – Niko Nicotera

 İyi seyirler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir