Sarıyer’in Tepelerinde: Tepe Cafe

by:

MEKANSon Eklenenler

Herkese merhaba! Gününüzü manzarasıyla aydınlatacak bir mekan önerisiyle geldim! Tepe Cafe.

Şöyle sandalyenize oturduğunuzu ve bütün Sarıyer’in ayaklarınız altında olduğunu hayal edin! Ne demişler hayallerinizden vazgeçmeyin. Hadi, Tepe Cafe’ye gelin!

Nasıl bir yer?

Bütün Sarıyer’i ayağının altına alan adı gibi tepede bir yer. Hemen önünde otoparkı mevcut. Rahat bir tasarıma ve hızlı garsonlara sahip bir yer! Hem ailenizle hem de arkadaşlarınızla gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz bir yer. Balkon kısmında oturup, manzaranın tadını çıkarabilirsiniz! Tepede bir yer olduğu için ve havalarda artık yavaştan soğumaya başladığı için hırkaları unutmayalım! Sıcak atmosferi ve ilgili garsonları ile herkese hitap edebilecek bir yer.

Biz özellikle nesini öneriyoruz?

Vanilyalı Cappuccino mu? Acaba beğenir miyiz ki? Denesek mi? İyi ki de denemişiz! Çok güzel ve farklı bir lezzet. Öneririz! Ayrıca Frambuazlı Cheesecake’ini de deneyebilirsiniz!

Peki burası nerede?

Adresi: Maden, 33, Rumeli Feneri Cd, 34450 Sarıyer/İstanbul. Sarıyer Merkez’den 151 ya da 152 numaralı otobüsleri kullanarak ve sonrasında biraz yürüyerek ulaşabilirsiniz. İsterseniz Sarıyer Merkez’den taksi ile de ulaşım sağlayabilirsiniz. En fazla 10 dakika sürecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir