Tasarım Durağı: Tasarımhane Mutfak

by:

MEKANSon Eklenenler

Hepinize merhaba! “İş temposundan sıkıldım, şehrin ortasında gürültüden uzak, öğle molasını sakince değerlendirmek, karnımı doyurup keyif yapmak istiyorum” mu diyorsunuz? Öyleyse 3 dakikanızı rica ediyorum!

Geçen günlerde keşfettiğimiz, özgün tasarımları ve kendine has tarzıyla çok farklı bir ambiyans yakalamış Tasarımhane Mutfak’tan bahsetmek istiyorum.  

Burası, her ne kadar Maslak Oto Sanayi’nin içinde de olsa, inanın kafede oturup keyif yaparken tek bir korna bile duymayacağınız tatlı bir mekan. Üst katının kullanım dışı olmasına rağmen içerisi çok ferah ve aydınlık. Temizliğine son derece emin olduğum bu kafede, birbirinden leziz yemekler yiyebilirsiniz. Mekan ayrı güzel; yemekler, kahveler ayrı güzel. Sadelik ve şıklığı bir arada tutan sunum ve servisleri de bizi ayrıca çok memnun etti. Ayrıca, fotoğraf çekmeyi veya çektirmeyi seven biriyseniz, harika kareler yakalayacağınızı düşünüyorum. Biz gittiğimizde klasik cheeseburger ve Sprite sipariş ettik, lezzetini burada ne kadar anlatsam az. Mekan bu kadar hoşumuza gidince üstüne bir de kahve keyfi yapalım dedik, Türk kahvesi ve White Chocolate Mocha siparişlerimizin önce sunumuna sonra tadına vurulduk. Bir Türk kahvesi veya mocha ne kadar farklı olabilir dediğinizi hissediyorum. İnanın ben de bilmiyorum :)) Belki de ortam, sunumlar ve ağırlanma şeklimiz bizi mest etti, olabilir. Bu arada fiyatlar uçuk kaçık değil, piyasaya göre normal. Türk kahvesi 10 TL bir tek bundan eminim 🙂 

Sizlere şimdiden afiyetler, bol keyifler olsun 😌

Eğer giderseniz lütfen bizden bahsetmeyi unutmayın! 

Menü: http://tasarimhanemutfak.com/index.php/menus/

Adres:  Atatürk Sanayi Sitesi 2.Kısım 33 Sk. No:1376 Maslak Sarıyer / İstanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir