Sağlam Kadrolu Kaliteli Film: The Nice Guys

   Herkese merhaba! 70’leri seviyor musunuz? Özellikle eski Amerikan yaşantısını anlatan o güzel eski arabaları? Cevap evet ise size harika bir haberim var, bugünkü yazımız tam sizlik! The Nice Guys (İyi Adamlar) 2016 yapımlı bir Amerikan filmidir. 7.4 Imdb puanına sahip filmimiz bir çok sağlam oyuncuya sahiptir. Shane Black tarafından yönetilen ve yönetmen Anthony Bagarozzi tarafından yazılan filmimiz komedi, gerilim ve biraz kara bir filmdir. Kadroda Russell Crowe, Ryan Gosling, Angourie Rice, Matt Bomer ve Kim Basinger gibi ünlü oyuncular var. Bir şey sorayım mı, kadro gerçekten çok ama çok sağlam değil mi?! Gelin bu filme biraz yakından bakalım. 

   Filmimiz en başta dediğimiz gibi 70’ler Amerikasında geçiyor. Amerikan arabaları resmen filmde kendini boy boy gösteriyor. Ve ayrıca Başkan Nixon’dan sonra ki yıllar… Beceriksiz ve sahteker dedektifimiz Holland March (Ryan Gosling) ile kaba gücü seven bir bakıma kötü polisi oynayan diğer dedektifimiz Jackson Healy (Russell Crowe) bir porno yıldızının ölümü sonrası olayı araştırırlar ve bazı gizemler bulurlar. Ve olaylar başlıyor diyebiliriz burada. Kendilerini bir olaylar zincirinde bulan dedektifler, bu gizemi çözmeye çalışırken devlet adamlarının hedefleri haline bile gelirler. Dedektiflermiz başta karşılıklı atışan iki rakipken olaylar o kadar karmaşık hala gelir ki, tahmin edeceğiniz üzere iş birliği yapmak zorunda kalırlar 🙂 Peşine düştükleri gizemi beraber aramaya başlarlar ve olaylar bir süre sonra çözülür. Şuna emin olun ki filmin yarısına gelince tahminlerinizin doğru olduğunu görmeye ve sadece filmden keyif almaya başlayacaksınız 🙂

   Keyifli bir film olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Hiç düşünmeden, üstüne kafa yormadan izlenecek sakin ve eğlenceli bir film. Hem kadrosu ile hem konusu ile eğlendireceğinin garantisini veriyorum. Şunu hatırlatmakta fayda var, filmimiz bir dönem filmi ve buna muhteşem hazırlanılmış. Kostümler, dekorlar, mekanlar, arabalar, evler ve binalar, sokaklar, danslar, her şeyiyle üzerine gerçekten düşünülmüş bu çok belli. Eğer bu eğlenceli filme bir şans vermek isterseniz Netflix’te rahat rahat izleyebilirsiniz 🙂 Son olarak, eğer izlerseniz arabalara dikkat etmeyi unutmayın!

   Keyifli seyirler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir