Ricky Gervais Dizisi: After Life

Selam! Haftaya enfes bir dizi ile başlayalım istedim, sıradaki dizi önerim: After Life! 

Yapımcılığını ve yönetmenliğini Ricky Gervais’in üstlendiği, aynı zamanda kendisinin başrolde oynadığı kara mizah türü bu İngiliz internet dizisi, ilk olarak 8 Mart 2019’da Netflix’te yayımlanmış. 

Konusu ise şöyle: Kanserden vefat eden eşinin yasını halen tutan, bu olayı atlatamayan gazete şirketi çalışanı ve bir köpek babası Tony, öfke bunalımlarıyla çevresince çekilmez bir kişi haline gelir. Eşinin ölümünden sonra ağır depresyona girmiş ve intihara teşebbüsü bile olmuştur. Kendisinin köpeğine, yakın çevresine ve hatta bakım evindeki babasına davranışlarını mükemmel ve bence çok da gerçekçi bir şekilde izleyicilere yansıtmış sevgili Ricky Gervais.

Zaman zaman güldüm zaman zaman gözlerim doldu, hatta kendimi tutamadım ağladım. Dizinin şu an 6’şar bölümlü 2 sezonu var ve her bölümü ortalama 25-30 dakika arasında değişiyor. Yalnızca 12 bölümlük diziyi iş güç derken 1 haftada bitirdim, normalde inanın 3 gün sürerdi 🙂 Her bölüm aktı gitti, bazen çok uykum gelse de merakımdan izlemeye devam ettim valla. İngiliz aksanına zaten çoğu insan gibi ben de bayılırım, sırf onu duymak için bile izlenir!

After Life sevdalılarına hem üzücü hem sevindirici bir haber vererek yazıyı sonlandırmak istedim.

Ricky Gervais, Instagram üzerinden yayınladığı postuyla sevenlerine 3. sezonu yazdığı haberini verdi! Bu, iyi haber. Kötü haber ise bunun aynı zamanda son sezon olması 🙁 Son sezonun tarihi de Mayıs ayında belli olacak!

İşte o post:

Sağlıcakla!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir