Övülmelere Doymayan Dizi: Emily in Paris

Selamlar! Bugünlerde Instagram’da herkesin izlediği, öve öve bitiremediği, influencerların favori Netflix dizisini gördünüz mü? Bugünün dizi yazısı onun hakkında olsun o zaman: Emily in Paris!

Emily in Paris, 2 Ekim 2020 tarihinde yayınlanmış bir Netflix dizisi. Komedi-drama-romantik türündeki bu dizi tahmin edersiniz ki şimdilik 1 sezon ve 10 bölüm. Her bölümü 25-30 dakika süren dizi daha yeni çıkmasına rağmen IMDb’de yüksek bir puana sahip. Ayrıca, yayınlandığı ilk günden beri de Netflix Türkiye Top 10 listesinde yer alıyor! Dizinin yapımcısını ve başrolünü duyunca bu başarının sırrı açığa çıkıyor tabii: Yapımcı, “Sex and the City” ile bildiğimiz Darren Star! Ve başrol sahibi de, oynadığı her dizi ve filmde tatlılığıyla ön plana çıkan Lily Collins! 

Öyleyse artık konunun ne olduğundan bahsedelim. Emily (Lily Collins), iş için Paris’e gitmek durumunda kalır. Henüz Fransızca bilmeyen Amerikan Emily, ciddi bir kültür çatışması içinde bulur kendini. İş ve özel hayatında çeşitli zorluklarla başa çıkmasını konu edinmiş bu dizi, gerçekten zamanın nasıl geçtiğini size fark ettirmiyor. 

Şahsen ben Lily Collins’i zaten çok severim, dizinin konusu da günümüzle bağdaşınca kendini izletti 🙂 Şimdilerde marketing için ciddi  öneme sahip Instagram’ı, “influencer” dediğimiz kişilerin nasıl kullandığını da daha yakından görmüş oldum ve her şey bi’ nebze daha netleşti 🙂 

İzleyerek eğlenebileceğinizi, içinizin açılacağını düşünüyorum. Umarım bir gün izler ve görüşlerinizi bildirirsiniz! 

İyi haftasonları ⭐ 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir