Mono Burger

by:

MEKANSon Eklenenler

Herkese merhaba! Size İstanbul’un merkezinden bir mekan önerisiyle geldim: Mono Burger. Leziz bir hamburger yemeye, yanında enfes patatesleri götürmeye hazır mısınız? O zaman buyrun Mono’ya. Hadi gelin detaylara beraber bakalım!

Mono Burger hakkında

2018 yılında kurulmuştur. 100% el yapımı özel köftesiyle yediğiniz hamburgerleri sizi kendisine hayran bırakacak! Yere girdiğiniz gibi sizi pişen hamburger köftelerini görebildiğiniz bir mutfak karşılıyor. Hele bir de açsanız, öyle güzel kokuyor ki! Resmen gelmesini beklerken insan sabırsızlanıyor. Ayrıca özel hazırlanmış soslarını denemenizi de öneririm! Tasarım olarak ise oldukça şirin bir yer! Biz genelde üst katı tercih ediyoruz! İstiklal caddesindeki sokaklarda, kalabalıkla verilen bir mücadeleden sonra, insan sakin, köşeye çekilebileceği ve rahatça yemek yiyebileceği yerler arama ihtiyacı duyuyor. E tabi, bir de lezzetli olsun istiyor! O zaman Mono Burger’in üst katına geçip, leziz mi leziz hamburgerleri tadabilirsiniz! Aşağıya fotoğrafını eklediğim, duvarında yazan bu mottosu ise KESİNLİKLE doğru!

Biz ne öneriyoruz?

Ben acı seven bir insan olduğum için, hamburgerlerde hep acılı severim. Acı severler için önerim Red Hot Chilli Burger! Acı sevmiyorsanız, Mono Burger’i denemenizi öneririz! Ayrıca mantar severler için Magic Mushroom güzel bir tercih olacaktır.

Mono Burger’in menüsüne ulaşmak veya hamburgerlerinin fotoğraflarına bakmak için buraya tıklayabilirsiniz!

Peki, burası nerede?

İstanbulun merkezinde dedik dedikte, peki koskoca İstanbul’da burası nerede? O zaman hemen söyleyelim! İstiklal Caddesi üzerinde yer almaktadır. Açık adresi ise: Kuloğlu Mahallesi, İstiklal Caddesi, No 101, Beyoğlu, İstanbul.

Esenlikle kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir