MOC Nişantaşı

by:

MEKANSon Eklenenler

Herkese merhaba! Geçen hafta instagram anketlerimizden çıkan sonuca göre size bu hafta Nişantaşı/Şişli’den bir mekan önerisiyle geldim: MOC Nişantaşı. Nişantaşı’nın cafeler bölgesinden biraz aşağıda kalan bu muhteşem yer, günün belirli saatlerinde kalabalık ya da boş olması mümkün. Gelin bu kafe hakkında detaylara beraber bakalım.

Nişantaşı’nda daha sessiz bir sokakta bulunmakta olan kafeyi bazen kalabalık bazen ise oldukça boş bulabilmeniz mümkün. Tasarımı ile gözünüze ilk seferde çarpacak bu yer hem arkadaşlarınızla gidip sohbet etme için hem de kitap okumak için ideal bir yer. Arkadaşlarınızla sohbet etmek için alt katı kullanmanızı öneririm. Üst kat daha çok kitapseverlerin kahvesini içerken köşelerine çekilip kitap okumayı sevdiği bir yer(her ne kadar bazı insanlar tarafından bu ihmal edilse de…). Kitaplarla, haritalarla ve sanatsal eserlerle donatılmış mekanda inceleyecek o kadar çok şey var ki! Sohbet ederken gözlerinizin sürekli duvarlarda dolanması ve incelemeyi asla bitirememeniz çok normal! 

Peki ne öneririz?

Eğer bir kahve severseniz, buradaki değişik çeşitli kahveleri deneyebilirsiniz! Ayrıca kruvasanını da kesinlikle tatmanızı öneririz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir