MASUM!

by:

DİZİ/FİLMSon EklenenlerYAŞAM

Her şey normal gözükebilir ama sizce gerçekten öyle mi?

Herkese merhaba! Bugün sizlerle bir BluTv dizisi olan ama Netflix’te de bulunan ve Türk yapımı olan MASUM’dan bahsetmek istiyoruz.

Haluk Bilginer, Ali Atay, Tülin Özen, İrem Altuğ, Okan Yalabık, Bartu Küçükçağlayan, Nur Sürer ve Serkan Keskin’in başrollerini paylaştığı 1 sezon 8 bölümlük bir mini dizi.

Eski komiser Cevdet ve ailesinin başından geçenleri konu edinen dizi de Polis Yusuf bu ailedeki bilinmeyenleri çözmeye çalışır. Yusuf çelişkilerle ve yalanlarla dolu bu ailede ne olduğunu aydınlatmayı kendin görev edinir. Kazaya kurban gittiği düşünülen gelinin aslında başına ne gelmiştir? Cidden kaza mıdır yoksa öldürülmüş müdür? Bu ailenin sırrını açığa çıkarmaya çalışanlara ne olmuştur? 

Gerilim dolu bu mini dizi, bitirene kadar aklınızdan çıkmayacaktır. Dikkat dikkat! Bir bölüm daha, bir bölüm daha diye diye sabahlayabilirsiniz. Bizi etkileyen ve üzerimizde hayranlık bırakan bu diziyi bitirmemiz sadece 1 buçuk gün sürdü. Sizi de kendisine hayran bırakmasını ve sonunu kendinizin keşfetmenizi dileriz.

Esenlikle kalın!

One Reply to “MASUM!”

  1. […] “En iyi erkek oyuncu” ödülü kazanmış ve yine bir başka internet dizisi Masum ile de adından çokça söz ettirmiş birisi. Kendisine çok çok saygı duyuyorum. Demet Akbağ […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir