HIMYM!

Hepinize merhaba ! Bugün sizlere tüm zamanların en iyi sitcomları arasında gösterilen, tekrar tekrar izlediğimiz bir diziden, How I Met Your Mother’ dan bahsetmek istiyoruz.

Dizinin başrol oyuncuları Josh Radnor (Ted Mosby) , Jason Segel (Marshall Eriksen) , Alyson Hannigan (Lily Aldrin) , Cobie Smulders (Robin Scherbatsky) ve gönlümüze taht kurmuş Neil Patrick Harris (Barney Stinson). Dizi 19 Eylül 2005 tarihinde başlamış ve son bölümü 31 Mart 2014’te yayınlanmıştır.

Dizi, 2030 yılında Ted’in çocuklarını karşısına alıp, anneleriyle nasıl tanıştığını anlatması ile başlar. Ama bizi diziye bu kadar bağlayan şey aslında annesiyle nasıl tanıştığı değil de, 5 New York City gencinin Maclaren’s Pub’da geçirdikleri komik, bir o kadar da dram dolu anılarıdır. Dizi 9 sezon ve 208 bölümden oluşmaktadır.

Bizi hem güldüren hem de ağlatan, defalarca izlediğimiz bu sitcomu sizinde mutlaka izlemenizi tavsiye ediyoruz!

Siz bugünlerde ne izliyorsunuz? How I Met Your Mother’ı izlediniz mi, izlediyseniz beğendiniz mi? Fikirlerinizi ve önerilerinizi lütfen bizimle de paylaşın!

How I Met Your Mother Hakkında Az Bilinenler

 SPOİLER ALERT!!!!!

  • Dizinin tüm başrol oyuncuları bölüm başına 120.000 dolar alırken Barney Stinson rolünü canlandıran Neil Patrick Harris bölüm başına 210.000 dolar almıştır.
  • Dizi 1.sezonda beklendiği başarıyı yakalıyamasaydı dizi bitirilecek ve anne olarak Ted’in o zamanki sevgilisi Victoria olacaktı.
  • Takım elbiselerle bütünleşen Barney Stinson dizi boyunca yalnızca 18 defa takım elbise giymezken gördük.
  • Eğer dikkatli izlediyseniz fark edebileceğiniz ufak bir detay var. Maclaren’s Pub’ın üzerindeki ve evde duvardaki saat her zaman 4.20yi gösterir.
  • Barney’in ortaya attığı tüm sahte istatistiklerde 83 , 8 veya 3 sayıları vardır.
  • 4.sezon çekilirken Alyson Hannigan 2.kızına  hamileydi ve hamileliği 4.sezon boyunca saklandı.
  • Marshall babasının öldüğü sahneyi sahne çekilirken öğrendi ve oradaki tepkileri spontane gelişti.
  • Dizideki 2 karakter ne zaman fiziksel bir mücadeleye girse arkada fon müziği olarak Robinin Kanadalı eski sevgili Simon ve grubunun çıkardığı Cinayet Treni şarkısı çalar.
  • Dizi de gösterilen her internet sitesi gerçek hayatta da ulaşabildiğiniz sitelerdir.

One Reply to “HIMYM!”

  1. […] Bir diğer sitcom olan How I Met Your Mother dizisi, oyuncuları ve bilinmeyenler için buraya tıkl… […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir