Hayvan dostu bir yer! Rokapups Cafe

by:

MEKANSon Eklenenler

Herkese merhaba! Yeni keşfettiğimiz bir mekan ile geldim: Rokapups Cafe. Patili dostlarınızla rahatça gelebileceğiniz, çocuklarınız yeşillikler içinde oynarken sizin kahvenizi bir yandan yudumlayabileceğiniz bir yer. Korona günlerinde ise güvenerek tercih edebilirsiniz! Evden çalışanlar olarak çok bunaldıysanız, sessiz sakin bir yer arıyorsanız laptopunuzu kapıp gelin deriz! Bir kere gelen bir daha geliyor, bizden söylemesi!

Rokapups hakkında

Sarıyer dediğimizde aklımızda ya yeşil bir yer ya da deniz manzaralı bir yer belirir. Ama Sarıyer diyorsak, huzur dolu bir yer olacağı kesindir. Burası Zekeriyaköy’de yer alan çok iyi tasarlanmış yeşillikler içinde bir yer. Kapıdan girdiğiniz anda içerisinin tasarımı ilginizi çekiyor. Güler yüzlü çalışanları ile oldukça samimi bir mekan.

Merdivenler aşağı inince sağınızda bir şömine yer alıyor. Hazır kış günleri de yaklaşırken, neden kahvenizi alıp şömine başında oturmayasınız? 

Çok güzel yeşil bir bahçesi de bulunmakta! Bahçede ise ‘Serbest Pati Alanı’ diye ayrılan bölümde köpeğinizde rahat rahat yeşilliklerin keyfini çıkarırken siz de hemen yanı başında çayınızı/kahvenizi gönül rahatlığıyla içebilirsiniz!

Biz ne öneririz?

Şömine başında Türk kahvesi ile beraber ‘Chocolatechip Cookie’ keyfi yapmadan dönmeyin deriz!

Güzel bir haber! İçeride patili dostlarınız için alabileceğiniz şeyler de bulunmakta!

Fiyatlar ne durumda?

Fiyatları normal düzeyde. Böyle güzel bir atmosfere göre asla pahalı değil 🙂 Sizin için menüyü de ekliyorum.

Peki burası nerede? Nasıl gidebilirim?

Açık adresi: Zekeriyaköy Mah, Hercai Menekşe Sk. No.1, 34450 Sarıyer/İstanbul

Otobüsle gitmek isteyenler Sarıyer merkezden 150 numaralı iett otobüsüne binip, 3. Cadde durağında inip, 3 dakika yürüyerek ulaşım sağlayabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir