Friends from College

Selam! Bugün sizlere henüz dün bitirdiğim bir dizi önerisiyle geldim: Friends from College.

Friends from College ilk olarak 2016’da Netflix tarafından tanıtılmış ve ilk sezonu yine Netflix tarafından 2017 yılında yayınlanmış bir Amerikan komedi dizisi. Yalnızca 2 sezon, ikinci sezon 2019’da yayımlandıktan sonra maalesef iptal ettirilmiş.

Dizinin konusu Harvard üniversitesinde okurken tanışan bir grup arkadaşın bir süre sonra bir araya gelmesi, geçmiş ile gelecek arasında sıkışıp kalmaları ve ne istediklerini bilmemesi üzerine kurulmuş.

Ben ve arkadaşım eş zamanlı izledik, ikimiz de çok gülerek izledik, gerçekten. En çok güldüğüm komedi dizilerinden birisi oldu. Bana çok ilginç gelen bir şey ise, dizi baya beğenilmemiş 🙁 Eleştirmenler, oyuncuların yeteneğinin boşa harcandığını söylemiş. Çeşitli yerlerden 100 üzerinden 44, 10 üzerinden 4.78 puan alarak başarısız damgası yemiş bir dizi. Bunu öğrendiğimde çok üzüldüm, halbuki böyle bir bilgim olmadan izlemiştim diziyi…

Eğer benim tavsiyeme güveniyorsanız, ne olursa olsun ben izlemek istiyorum merak ettim diyorsanız, başrollerinden biri How I Met Your Mother Robin karakteriyle hafızalarda yer edinmiş Cobie Smulders’ın olduğu bu diziyi Netflix’ten izleyebilirsiniz.

Siz ne düşünüyorsunuz? Gerçekten bu kadar kötü bir dizi mi ya?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir