Burger Ye

by:

MEKANSon Eklenenler

Burger Ye

Herkese merhaba! Bugün sizlere bir mekan önerisiyle geldim. Evet, cafeler ve restoranlar kapandı ve gidemiyoruz! Eve sipariş getiren ya da gel-al çalışan yerler önermeye devam edeceğiz! Belki listenize alıp bu zor zamanları atlattığımızda gidip yerinde de yiyebilirsiniz! Bugün sizlere Burger Ye’den bahsedeceğiz. Yemek sepetinden sipariş seçeneği de bulunmakta! Ayrıca leziz mi leziz! Değerlendirmesi, menüsü ve nerede olduğu ile ilgili detaylar geçelim mi? Bir ipucu burası İstanbul’un birçok farklı semtinde servis vermektedir! Merak ettiniz mi?

Burger Ye Hakkında

‘Boşver Sloganı Burger Ye’ diyerek yola çıkmış bir yer! Ben Sarıyer bölgesindeki şubesinde yedim. Şube olarak küçük ama sakin bir yer. Hemen orada sizin için pişen bu leziz hamburgeri ve patatesi beklerken, karnımızın guruldamaması imkansız! Kokular geldikçe daha da çok acıkıyorsunuz.

Peki geldiğinde?

Tadı, pişmişlik durumu, patateslerinin lezzesi ile mü-kem-mel! Ekmeği de son derece yumuşak. Peki hangilerini öneririz? Öncelikle benim gibi bir acı-sever iseniz, kesinlikle latin burger’i denemelisiniz. Ben acı sevmem diyorsanız, Şef’in burger menüyü ya da Akdeniz burger menüyü deneyebilirsiniz!

Menüsüne nasıl ulaşabilirim?

İşte tam buraya tıklayarak menüsüne erişebilirsiniz!

Peki, bu kadar güzel anlattıkta nerede bu Burger Ye?

Nerede değil ki diye sormak gerekir önce! O zaman şöyle sıralayalım: Bakırköy, Esenyurt, Göztepe, Mecidiyeköy, Sarıyer, Zeytinburnu.

Yemek sepetinden sipariş verebilir miyim?

Burger Ye’den sipariş vermek için yemek sepetini tercih edebilirsiniz! Kapınızda bu güzel hamburger belirse fena olmazdı dimi?

Size iyi denemeler dileriz!

İstanbul’un farklı yerlerine servis yapan bir tatlıcı mı arıyorsunuz? O zaman buraya tıklamayı unutmayın! 

Esenlikle kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir