Lezzet Aşkına: 3008 Bakery!

by:

MEKANSon Eklenenler

Herkese merhaba! Anadolu yakasında mekan önerisi ile geldim: 3008 Bakery. Pandemiden önce gidip tatma imkanı buldunuz mu bilmiyorum ama burası mükemmel! Çeşit çeşit tatlıları ve lezzetleri ile sizi kendisine hayran bırakabilir. Ayrıca pandemi döneminde de eve servis imkanları var! İsminin ise çok güzel bir anlamı var! Gelin detaylara beraber bakalım.

3008 Bakery

3008 Bakery’nin sahipleri burayı açmak için ilk adımlarını attıkları günün 30 Ağustos olduğunu söylüyor. Zafer Bayramımız olan bu özel günde hem böyle bir adım attıkları için, hem de mekanın 19 Mayıs Mahallesinin Atatürk Caddesine paralel olan İnönü Caddesinde bulunduğu için adını 3008 Bakery koyuyorlar.

3008 yani 30 Ağustos!

3008 Bakery’de neleri tatmalı?

Neleri tatmamalı diyelim bence. Browniesini, kruvasanını, tarçınlı çöreğini, kurabiyelerini, cheesecakelerini… her şeyi denemenizi öneririz. Beğeneceğinize çok eminim. İyi ki bize burayı söyledin artık tatlı krizlerimizde akşam keyiflerimizde atıştırabileceğimiz lezzetler var dediğinizi duyar gibiyim.

3008 Bakery eve teslimat/ gel-al imkanları var mı?

3008 Bakery’den gidip istediklerinizi kendiniz de alabilirsiniz, ya da evinize siparişte edebilirsiniz. Getir ve yemek sepeti üzerinden sipariş verebilirsiniz. Ayrıca instagram adreslerinden DM yoluyla bile sipariş verebilirsiniz!

Yemek sepetinden sipariş için tıklayabilirsiniz.

Instagram sayfaları için buraya tıklayabilirsiniz!

Peki, nerede bu 3008 Bakery?

Kadıköy Kozyatağı’nda yer almaktadır. Açık adresi: 19 Mayıs, İnönü Cd. No:87/A, 34736 Kozyatağı Kadıköy/İstanbul

Daha önce buraya gittiyseniz ya da bizim önerimizle denediyseniz, yorumlarınızı bekliyoruz!

Diğer mekan önerilerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.

Esenlikle kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir