3 Öz Bakım Önerisi

Herkese merhaba. Son zamanlarda yoğun bir tempo içerisinde miyiz? Öz bakımımızı unutuyor muyuz? Bugün bahsetmek istediğim öz bakım fiziksel değil, biraz daha psikolojik bir öz bakım. Kısaca zihnen biraz rahatlamak. ‘Benim kafamı kaldıracak halim yok neyin rahatlığı?’ diyorsanız, uygulayabileceğiniz ve enerjinizi yükseltebilecek 3 öneri için detaylara geçelim mi?

3 Öz Bakım Önerisi

1- Yin Yoga

Yoga gerçekte bütün kaslarınızı çalıştıran ve oldukça terleten bir spordur. Peki, hani nerede dinlenmek? Ben terlemek değil, kendimi dinlemek istiyorum diyorsanız tercih etmeniz gereken tür Yin Yoga’dır. Yin yoga biraz daha içinize çekildiğiniz ve meditasyonu daha yüksek bir yoga türüdür.

Sizler için bir iki öneri bırakıyorum!

Travis Elliot Yin Yoga – Özellikle üst vücut bölgeniz için bir ilaç gibi gelecek.

Cihangir Yoga – Yin Yoga – Her seviye için uygun!

2- Hayvan Sevmek

İnsana cidden enerji veren ve içini sevgi ile dolduran bir şey! Evinizde hayvanınız olmayabilir ama dışarı çıkıp sokak köpeklerini ya da kedilerini sevmek bedava! Çok mu bunaldınız? Çıkın kapının önüne, bir kediye ya da köpeği sevin! Hazır çıkmışken su götürmeyi de unutmayın!

3- Komik Şeyler İzlemek

O an gülmeye enerjiniz dahi yoksa, komik şeyler izlemek sizi gerçekten gülümsetebilir ve hatta bir anda modunuzu yükseltebilir! Gülmek enerjinizi yükseltecektir. Ben genelde modumu yükseltmek istediğimde favori sitcomlarımın en komik sahnelerinin olduğu youtube videolarını tercih ediyorum!

Friends En Komik Sahneler

How I Met Your Mother Çekim Hataları

Brooklyn Nine Nine Komik Sahneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir