24. İstanbul Tiyatro Festivali

by:

SANAT/TARİHSon EklenenlerYAŞAM

Herkese merhaba! Bugün sizlere bir haber ile geldim. 24. İstanbul Tiyatro Festivali başladı! Peki bu festival nasıl gerçekleştirilecek? Gidilmesi mi gerekir yoksa çevrimiçi olarakta katılabilir miyiz? Hangi oyunlar sergilenecek? Gelin detaylara beraber bakalım.

24. İstanbul Tiyatro Festivali

Tiyatro severlerin her yıl iple çektiği bir festival. Biletlerin kapış kapış gittiği bu festivali bu sene biraz buruk karşılıyoruz. Koronavirüs dolayısıyla gitmekten çekinebilir yada tedirgin olabiliriz. Ama peki bu oyunların bir kısmını online olarakta izleyebiliyorsak?

Oyunların bir kısmını sahnelerde, bir kısmını da festival için çekilmiş kayıtlardan izleyebiliriz!

Birçok ücretsiz ve online etkinliğe katılabilirsiniz. Online olup bilet almanız gereken oyunlarda mevcut! Oyun programı ve biletlerin detayları için https://tiyatro.iksv.org/ sitesini ziyaret edebilirsiniz!

Hangi oyunlar sergilenecek?

Madam Giyotin, kOmik, TUT! BIRAK!, Kuğu Gölü, Dumrul ile Azrail. BEN “SEVGİLİ MİLENA” (Kafka ve Milena Mektuplaşmaları) gibi bir çok oyun sergilenecek.

Eğer ben tiyatroyu yerinde izlemek isterim derseniz, Korona günlerinde tercih edilebilecek en güvenli yerlerden biri olan Fişekhane’yi tercih edebilirsiniz. Hem gündüz güzel vakit geçirebilir hem de akşam şahane oyunlardan birini izleyebilirsiniz!

Fişekhane yazımız için tıklayınız!

Esenlikle kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir